Game-design

У команді Parade працюють ігромани під прикриттям, тому на 23 вересня ми запланували 2 лекції з геймдизайну!

13:30 «Пограничне місто: українська реальність через призму відеоігор»

Людина, що переховується під псевдонімом Marginal Act, живе у Харкові та з 2014 року створює концептуальні, автентичні інді-ігри про навколишню реальність: наприклад, симулятор касирши, що втрачає розум від рутинної праці. Українські реалії ілюструються артами зі збережених картинок підписників Marginal Act у соцмережах та картинами Яна ван Ейка і Босха. І це варте того, щоб побачити на власні очі.

На лекції автор ігор розповість про свої проекти:
– першу серію “Чотири вежі” від адвенчури до survival horror через війну та спустошення (ігри the Line, Marginal act, Blind Boris, Vasilis)
– другу серію “TUTUTUTU”, яка переосмислює українські комедійні шоу 90-х і нульових, та непряму бойову систему і корупцію у “TUTUTUTU – bloody trains”.

15:30 «Лабораторія геймдизайну: як створити освітню платформу з нуля»

Юрий Новиков — викладач кафедри «Програмна інженерія» в ХНУРЕ та засновник Лабораторії геймдизайну, унікального освітнього проекту європейського рівня.
З 2016 року Лабораторія займається навчанням студентів, підтримує незалежні команди розробників та створює власні комерційні проекти для VR.

На своїй лекції Юрій розповість про те, як своїми силами запустити сучасний соціально-освітній проект в структурі великої організації і чому зміни на краще починаються там, де закінчується особиста зона комфорту.

Лекції безкоштовні, реєстрація за посиланням: http://bit.ly/parade_osvita

А пограти в ігри Marginal Act можна буде 22 вересня о 20:00 на ігровій вечірці у Палаці Праці! Компи з іграми та діджей на локації Sneaker Mate Kharkiv

Програма фестивалю