Propaganda

Альтернативна театральна премія «Пропаганда» від Parade fest в Харкові — це премія для діячів, діячок і організацій, які формують культурне обличчя міста, однак залишаються невидимими для держави.

Ці команди, митці й активісти не є номінантами державних премій, однак саме вони займають передову культурної дипломатії, створюючи унікальний продукт, співпрацюючи з партнерами з Європи й презентуючи Україну за кордоном.

Контркультурна премія стане жестом підтримки громадою незалежних митців (надто у часи пандемії) та приверне увагу до абсурдного нагромадження державних відзнак, якими часто нагороджують нікому не відомих або ж просто лояльних «працівників культури».

Нагородження агентів «Пропаганди» відбудеться у форматі дружньої демократичної вечірки без червоних килимів, дрес-коду, ошатних декорацій та інших залишкових елементів радянської епохи, на які й досі витрачаються кошти з міських бюджетів. Натомість на івенті гратимуть харківські музиканти К4К, DANGER STRANGER BAND, Денис Чмелев, а роль святкової статуетки виконає електронний артефакт із символічною грошовою винагородою (1000 грн на картку).

Вечірка-нагородження буде безкоштовною й відкритою для всіх бажаючих, адже демократичність і прозорість — саме те, чого бракує відзнакам міських рад.

Моушн-дизайн премії, програму DJ сетів, грошову винагороду та комунікаційний супровід забезпечує команда організаторів-волонтерів з ГО АРТ ДОТ. Локацію за адресою вул. Сумська, 76а надають партнери премії Фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B.

Ми збираємо кошти на статутну діяльність ГО АРТ ДОТ — це допоможе продовжити історію премії та стане стимулом для громадських ініціатив. Запитувана сума: 6000 грн.

Для своїх меценатів команда підготувала подарунки: донат у розмірі 50 грн — персональна сторіс з подякою, 100 грн — набір магнітів з айдентикою Parade fest, 500 грн і більше — дизайнерська футболка Parade fest, 1000 грн і більше — вистава на вашу честь!

В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків тим, хто долучився до збору коштів, ми надамо змогу безкоштовно відвідати Parade fest 2021 у вересні.

Підтримати