Про нас

Вавілонський галас пропаганди у медіа, суперечек на вулицях та кухнях, гомін обіцянок та високих сподівань. Занадто багато майже релігійної віри, що оцей-то насправді усе виправить. Потрібно лише зробити правильний вибір.

Наші серця не вимагають змін.

Ми не бажаємо обирати життя.

Ми бажаємо створювати його, навіть якщо кожного разу це будуть лише маленькі кроки однієї людини. Бо разом — це може бути величезний стрибок для усієї громади, міста, країни. Рух від безодні насилля, привидів минулого, вимушених радощів обіцяної утопії.

Ми не чекаємо на зміни. Ми чекаємо на тебе — того, хто має право на місто, право жити у ньому та змінювати його на краще. На тебе, хто знає, що мистецтво — це дієвий інструмент перетворень, що усвідомлення краще деконструкції, що форма має об’єднатися з функцією.

Цього року #ParadeFest будує відкриту платформу, генератор спільних дій для всіх небайдужих, дослідників, шукачів та творців. Для вас — театр, безкоштовне навчання та культурні рейви, активісти, митці та спікери з України, Великобританії, Австрії, Німеччини, Чехії, Польщі, Словаччини, знайомства, перформанси та навіжений драйв вражень протягом 6 днів.

Команда

Марія Какуріна

Координаторка проекту

Вероніка Склярова

Програмна директорка

Іван Корольов

Маркетолог

Джей Бернадот

Бренд стратег

  Олена Пижова

  Дизайнерка

  Світлана Баженова

  Фінансова менеджерка

  Аліна Ханбабаєва

  Кураторка урбан програми

  Ольга Васіна

  Контент менеджерка

  Юлія Артем'єва

  Продакшн менеджерка

  Антон Бегменко

  Технічний директор

  Галіна Нікітіна

  Бухгалтерка

  Марія Степанюк

  Кураторка освітньої програми

  Сергій Татарко

  Стейдж Менеджер

  Софія Федоровська

  Координаторка волонтерів

  Анастасія Абашина

  Адміністраторка