Про нас

Вавілонський галас пропаганди у медіа, суперечек на вулицях та кухнях, гомін обіцянок та високих сподівань. Занадто багато майже релігійної віри, що оцей-то насправді усе виправить. Потрібно лише зробити правильний вибір.

Наші серця не вимагають змін.

Ми не бажаємо обирати життя.

Ми бажаємо створювати його, навіть якщо кожного разу це будуть лише маленькі кроки однієї людини. Бо разом — це може бути величезний стрибок для усієї громади, міста, країни. Рух від безодні насилля, привидів минулого, вимушених радощів обіцяної утопії.

Ми не чекаємо на зміни. Ми чекаємо на тебе — того, хто має право на місто, право жити у ньому та змінювати його на краще. На тебе, хто знає, що мистецтво — це дієвий інструмент перетворень, що усвідомлення краще деконструкції, що форма має об’єднатися з функцією.

Цього року #ParadeFest будує відкриту платформу, генератор спільних дій для всіх небайдужих, дослідників, шукачів та творців. Для вас — театр, безкоштовне навчання та культурні рейви, активісти, митці та спікери з України, Великобританії, Австрії, Німеччини, Чехії, Польщі, Словаччини, знайомства, перформанси та навіжений драйв вражень протягом 6 днів.

#JointheParade!

Team

Марія Какуріна

Координаторка проекту

Вероніка Склярова

Програмна директорка

Іван Корольов

Маркетолог

Джей Бернадот

Бренд стратег

  Олена Пижова

  Дизайнерка

  Світлана Баженова

  Фінансова менеджерка

  Аліна Ханбабаєва

  Кураторка урбан програми

  Ольга Васіна

  Контент менеджерка

  Юлія Артем'єва

  Продакшн менеджерка

  Антон Бегменко

  Технічний директор

  Галіна Нікітіна

  Бухгалтерка

  Марія Степанюк

  Кураторка освітньої програми

  Сергій Татарко

  Стейдж Менеджер

  Софія Федоровська

  Координаторка волонтерів